ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE ARR ARLEG – PROJEKT PILOTAŻOWY

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE ARR ARLEG – PROJEKT PILOTAŻOWY

13:48 07 Marzec w Aktualności

W związku z projektem: „Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie finansowania zwrotnego dla mikro- i małych przedsiębiorców”,  pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Komponencie II tegoż projektu, a mianowicie w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu pn.: „Podstawy zarządzania finansami w mikro- i małych przedsiębiorstwach, w tym z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł finansowania”.

Szczegóły dotyczące programu szkolenia oraz informacje związane z terminami i miejscem szkolenia  oraz szczegółowy harmonogram szkolenia znajdziecie Państwo w załącznikach poniżej. W przypadku dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Panem Bartoszem Wawrzyniakiem (nr. tel. 76 835-68-91 wew. 916).

Jeśli zdecydują się Państwo na udział w szkoleniu, bardzo proszę o pełne uczestnictwo w dwóch dniach szkolenia – od początku do końca. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do swoich możliwości czasowych proszę rozważyć, iż mamy dwa terminy szkoleń i zaznaczyć, w którym terminie będą mogli Państwo uczestniczyć w pełnych dwóch dniach. Tylko takie uczestnictwo zapewni Państwu otrzymanie certyfikatu ze szkolenia.

Uczestnictwo swoje lub swoich pracowników bardzo proszę potwierdzić poprzez odesłanie (na adresy mailowe podane w zaproszeniu) Załącznika nr 7 do umowy – listy uczestników szkolenia, zamieszczonej również poniżej.

Pobierz