Rusza wynajem powierzchni biurowych w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Legnicy

Rusza wynajem powierzchni biurowych w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Legnicy

13:41 15 Lipiec w Aktualności

Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. rozpoczyna nabór najemców na nowe powierzchnie biurowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Legnicy. Powierzchnie będą dostępne od listopada, jednak już teraz można zapoznać się z rozkładem lokali i dokonywać rezerwacji.

Dla pierwszych 15 klientów 10% rabatu!!! 

Inkubator Przedsiębiorczości położony jest w Legnicy przy ul. Anielewicza (Plac Wolności). To nowoczesny kompleks biurowy o łącznej powierzchni ponad 4400 m2 oferujący do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz sale szkoleniowe.

Oferta inkubatora, to przede wszystkim atrakcyjne powierzchnie biurowe od 12,1 m2 do 180 m2 (całe piętra) w wielu konfiguracjach oraz doskonałej lokalizacji – 5 minut od centrum miasta.

W ramach nowo powstałego kompleksu biurowego oferujemy:

  • Pokoje do wynajęcia (biura),
  • Całe piętra budynku, biura z indywidualnymi pomieszczeniami socjalnymi,
  • Sale konferencyjne i szkoleniowe,
  • Sale spotkań.

Poza atrakcyjną powierzchnią do prowadzenia działalności, lokatorom Inkubatora Przedsiębiorczości ARR ARLEG S. A.  zaoferuje wsparcie w rozwijaniu działalności, pozyskiwaniu środków pomocowych na inwestycje oraz doradztwo proinnowacyjne.

Wartość realizowanej inwestycji to ponad 12 mln zł, obiekt zapewnia dostęp do nowoczesnej infrastruktury technicznej i teleinformatycznej:

  • Szerokopasmowy Internet,
  • System dozoru telewizyjnego CCTV.

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem powierzchni biurowych w Inkubatorze Przedsiębiorczości zapraszamy do kontaktu telefonicznego 76 862 27 77 (wew. 230), lub pocztą elektroniczną:  patryk.chruscik@arleg.eu

 

AKTUALNE ZDJĘCIA

inkubator billboard 3